Elektromontuotojas – nuo 1991 m. sėkmingai dirbanti profesionalų komanda, kuri savo kokybišku ir sąžiningu darbu pelnė užsakovų pripažinimą bei pasitikėjimą. Įmonė įkurta 1991 metais Kaune, 2005 metais atidarytas skyrius Vilniuje, o 2006-aisiais ir Klaipėdoje.

Įmonė vykdo elektros įrenginių iki 400 kV projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbus, elektros energetikos, transporto, pramonės, statybos sektoriuose. Teikia savo paslaugas savivaldybės institucijoms, bendruomenėms ir privatiems gyventojams.

UAB “Elektromontuotojas” yra socialiai atsakinga įmonė, aktyviai dalyvaujanti  Lietuvos elektros energetikos asociacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos veikloje.

Ilgametė patirtis dirbant apšvietimo, skirstomuosiuose ir perdavimo tinkluose, bei išskirtinis dėmesys savo klientui – UAB ” Elektromontuotojo” vizitinė kortelė.

Įmonė suteikia galimybę tobulėti ir įgauti patirties savo darbuotojams, taip sukurdama stiprų pagrindą augti pačiai organizacijai.

Šviesa Jūsų projektams!